• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowość dużej firmy

Księgowość dużej firmy zazwyczaj prowadzona jest przez podmiot zewnętrzny – biuro rachunkowe lub księgową zatrudniają na etat. Jest to spowodowane przede wszystkim tym, że pełna księgowość, do której prowadzenia zobligowane są duże przedsiębiorstwa, które przekroczyły 2 000 000 euro przychodów w danym roku obrachunkowym, jest trudna w prowadzeniu. Wymaga ona przede wszystkim znajomości obowiązujących procedur i rozporządzeń. Obliguje do wykonywania szeregu zadań takich jak chociażby prowadzenie szczegółowej ewidencji księgowej, sporządzania sprawozdań finansowych, raportów, bilansów do czego niezbędne jest posiadanie wiedzy merytorycznej z zakresu rachunkowości i odpowiednich umiejętności.

Powierzając księgowość dużej firmy w ręce profesjonalistów zyskuje się gwarancję, że wszystkie obowiązki zostaną dopełnione, ponadto zostaną dopełnione terminowo i bezbłędnie, co dla przedsiębiorcy nie mającego odpowiednich kompetencji i posiadającego dużo obowiązków wynikających z prowadzenia przedsiębiorstwa, jest bardzo trudne.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00