• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJaką najlepiej założyć spółkę?

Jeśli zdecydowali się Państwo na założenie własnej działalności, teraz zapewne zadają sobie Państwo pytanie dotyczące tego, jaką najlepiej założyć spółkę... Chętnie pomożemy w podjęciu decyzji.

Decydując się na spółkę z o.o., wybierają Państwo uniwersalną formę prowadzenia biznesu. Często sięgają po nią przedsiębiorcy, którzy przekształcają w nią swoją indywidualną działalność gospodarczą. Nierzadkim aspektem przemawiającym za wyborem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest chęć zabezpieczenia przed ewentualnymi zagrożeniami. Nie każde działanie podjęte w firmie przyniesie sukces - spółka z o.o. gwarantuje bezpieczeństwo i w chwili niepowodzenia umożliwia połączenie podmiotu z innymi firmami lub jej likwidację.

Główną zaletą tych spółek jest ograniczona odpowiedzialność udziałowców. Ich odpowiedzialność majątkowa ogranicza się jedynie do wkładów wniesionych do spółki. Gdy firma napotka trudności, majątek prywatny wspólników jest chroniony. Utracie podlega jedynie to, co zostało ujęte jako wkład.

Jeśli wciąż nie są Państwo pewni, jaką najlepiej założyć spółkę, prosimy o skontaktowanie się z naszą Kancelarią. Nasi eksperci pomogą wybrać rozwiązanie idealne dla Państwa.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.