• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak zarejestrować spółkę z o.o. komandytową

Zastanawiasz się, jak zarejestrować spółkę z o.o. komandytową? Słyszałeś, że proces rejestracyjny tej spółki jest nieco inny niż reszty podmiotów gospodarczych? To jest prawda.
Cała procedura rejestracyjna spółki z o.o. komandytowej wygląda inaczej. Jest bardziej skomplikowana i wymaga większej znajomości przepisów prawnych oraz umiejętnego sporządzenia umowy spółki.

By stworzyć ten twór należy założyć dwie osobne spółki, które się w zasadzie połączą. Pierwszą należy zarejestrować spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółka komandytowa zostanie powołana, jako druga, gdyż rolę jej komplementariusza będzie pełnić spółką z o.o.
Celem stworzenia takiej spółki jest możliwość skorzystania z płacenia mniejszego podatku tzn. podatek dochodowy odprowadzany zostaje tylko jeden raz. Kolejną zaletą tej spółki, dla której warto ja założyć okazuje się być odpowiedzialność za zobowiązania. W spółce z o.o. komandytowej za należności odpowiada spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Jeśli chcesz posiadać, ale nie wiesz jak zarejestrować spółkę z o.o. komandytową skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci przebrnąć przez cały proces rejestracji.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.