• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak założyć firmę przez internet

Chcesz otworzyć własny biznes i zastanawiasz się jak założyć firmę przez internet?

Teraz już nie musisz. Wytłumaczymy Ci jak to zrobić.

Na samym początku musisz wybrać formę działalności, jaką chcesz prowadzić. Warto założyć spółkę z o.o.. To ona uważana jest przez wielu za bardzo korzystną. Posiada wiele zalet, szczególnie ważna jest ograniczona odpowiedzialność wspólników. Nie odpowiadają oni swoim majątkiem za żadne zobowiązania. To przyciąga przedsiębiorców i sprawia, że chętnie zakładają firmy właśnie w tej formie.
Rejestracja spółki z o.o. przez internet jest stosunkowo łatwa. Na samym początku trzeba założyć konto w systemie teleinformatycznym na stronie Ministerstw Sprawiedliwości. Tam należy wypełnić wszystkie dostępne formularze. Szczególnie chodzi o umowę spółki. Trzeba opatrzyć ją podpisem elektronicznym. Następnie należy wypełnić inne dokumenty, a później wnieść kapitał zakładowy. Po zarejestrowaniu spółki należy w sądzie rejestrowym złożyć wzory podpisów.
Jeśli nie chcesz sam zakładać spółki z o.o., to możesz się z nami skontaktować. Pomożemy we wszystkim. Wypełnimy potrzebne dokumenty i złożymy je w odpowiednim urzędzie. Zadzwoń do nas, a otrzymasz pomoc.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.