• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertów



Jak założyć firmę przez internet

Chcesz otworzyć własny biznes i zastanawiasz się jak założyć firmę przez internet?

Teraz już nie musisz. Wytłumaczymy Ci jak to zrobić.

Na samym początku musisz wybrać formę działalności, jaką chcesz prowadzić. Warto założyć spółkę z o.o.. To ona uważana jest przez wielu za bardzo korzystną. Posiada wiele zalet, szczególnie ważna jest ograniczona odpowiedzialność wspólników. Nie odpowiadają oni swoim majątkiem za żadne zobowiązania. To przyciąga przedsiębiorców i sprawia, że chętnie zakładają firmy właśnie w tej formie.
Rejestracja spółki z o.o. przez internet jest stosunkowo łatwa. Na samym początku trzeba założyć konto w systemie teleinformatycznym na stronie Ministerstw Sprawiedliwości. Tam należy wypełnić wszystkie dostępne formularze. Szczególnie chodzi o umowę spółki. Trzeba opatrzyć ją podpisem elektronicznym. Następnie należy wypełnić inne dokumenty, a później wnieść kapitał zakładowy. Po zarejestrowaniu spółki należy w sądzie rejestrowym złożyć wzory podpisów.
Jeśli nie chcesz sam zakładać spółki z o.o., to możesz się z nami skontaktować. Pomożemy we wszystkim. Wypełnimy potrzebne dokumenty i złożymy je w odpowiednim urzędzie. Zadzwoń do nas, a otrzymasz pomoc.



Dane Kontaktowe



Kancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00




Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.



Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.