• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak wygląda założenie spółki z o.o

Spółka z o.o., to spółka, która posiada osobowość prawną. Jest wybierana przez szerokie grono przedsiębiorców, gdyż posiada wiele zalet. Jedną z najważniejszych jest ograniczona odpowiedzialność wspólników.

Wiele osób chce posiadać własną firmę, ale nie wie jak wygląda założenie spółki z o.o. i jak przebiega ten proces. A nie jest on taki prosty, ponieważ wymaga wypełnienia wielu dokumentów i wniosków oraz złożenia ich w odpowiednich urzędach.
Pierwszym krokiem w zakładaniu spółki z o.o. jest sporządzenie umowy w formie aktu notarialnego. Następnie należy wypełnić wniosek rejestrowy oraz formularze załączników: dotyczące wspólników spółki, danych o przedmiocie działalności spółki oraz osobach uprawnionych do reprezentowania podmiotu. To wszystko trzeba złożyć w sądzie rejestrowym wraz z oświadczeniami członków zarządu i potwierdzeniami dokonania wpłat.

Teraz już wiesz jak wygląda założenie spółki z o.o. i jak sam widzisz nie jest to takie łatwe. Dokumentów jest naprawdę wiele, a każdy musi być sporządzony idealnie. Dlatego jeśli potrzebujesz pomocy i chcesz szybko założyć spółkę z o.o., to skontaktuj się z nami. Załatwimy za ciebie wszystko co będzie sprawiało ci problem. Nie czekaj - zadzwoń!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00