• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak wygląda założenie spółki z o.o

Spółka z o.o., to spółka, która posiada osobowość prawną. Jest wybierana przez szerokie grono przedsiębiorców, gdyż posiada wiele zalet. Jedną z najważniejszych jest ograniczona odpowiedzialność wspólników.

Wiele osób chce posiadać własną firmę, ale nie wie jak wygląda założenie spółki z o.o. i jak przebiega ten proces. A nie jest on taki prosty, ponieważ wymaga wypełnienia wielu dokumentów i wniosków oraz złożenia ich w odpowiednich urzędach.
Pierwszym krokiem w zakładaniu spółki z o.o. jest sporządzenie umowy w formie aktu notarialnego. Następnie należy wypełnić wniosek rejestrowy oraz formularze załączników: dotyczące wspólników spółki, danych o przedmiocie działalności spółki oraz osobach uprawnionych do reprezentowania podmiotu. To wszystko trzeba złożyć w sądzie rejestrowym wraz z oświadczeniami członków zarządu i potwierdzeniami dokonania wpłat.

Teraz już wiesz jak wygląda założenie spółki z o.o. i jak sam widzisz nie jest to takie łatwe. Dokumentów jest naprawdę wiele, a każdy musi być sporządzony idealnie. Dlatego jeśli potrzebujesz pomocy i chcesz szybko założyć spółkę z o.o., to skontaktuj się z nami. Załatwimy za ciebie wszystko co będzie sprawiało ci problem. Nie czekaj - zadzwoń!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.