• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaJak kupić gotową spółkę

Wiele osób, które chcą otworzyć własną działalność gospodarczą zastanawiają się, czy mogą przyspieszyć proces rejestracji spółki. Prawdą jest, że jest to proces czasochłonny i skomplikowany, przez co można przysporzyć sobie kłopotów. Dobrym pomysłem jest skorzystanie ze sposobu zakupu gotowej spółki. Ten proces założenia firmy jest zaskakująco szybki i prosty.

Korzyści z zakupu gotowej spółki są ogromne. Automatycznie nasuwa się pytanie „jak kupić gotową spółkę?”. Odpowiedź jest bardzo prosta. Odpowiedzią na to pytanie jest nasza firma, która oferuje Ci gotowe spółki z oo oraz gotowe spółki z o.o. ze stażem oraz z możliwością kredytową. Jak nie trudno zauważyć posiadamy szeroki wachlarz gotowych spółek. Czym charakteryzuje się takowa spółka? Zakładając firmę w ten sposób możesz prowadzić działalność już po 2 dniach. Spółka ta jest w pełni zarejestrowana i gotowa do przyjęcia. Oferowany przez nas podmiot gospodarczy jest zupełnie czysty – wolny od jakichkolwiek zobowiązań. Sam widzisz, że jest to idealne rozwiązanie dla osób chcących szybko otworzyć firmę.

Jeżeli nadal zastanawiasz się jak kupić gotową spółkę, to skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie zadane przez Ciebie pytania.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.