Gotowe spółki z historią

Jeśli zastanawiają się Państwo czy najlepszym rozwiązaniem na rozpoczęcie działalności będą dla Państwa gotowe spółki z historią, postaram się pokrótce przedstawić zarówno zalety jak i wady tego rozwiązania.

Zakup spółki z historią niesie ze sobą wiele korzyści. Spółki z historią mają wiesze szanse na pozyskanie kredytu, przyznanie dotacji czy znalezienie partnerów biznesowych, o ile tylko w czasie prowadzenia działalności nie popadły w długi i wykazują przychody. Podobne korzyści przynosi również zakup spółki stażowej z czystą historią, u których to właśnie staż gwarantuje zaufanie ze strony potencjalnych inwestorów czy instytucji finansowych. Gotowe spółki z historią są w pełni przygotowane do dalszego prowadzenia działalności. Posiadają wszystkie niezbędne dokumenty, które pozwolą od razu rozpocząć prowadzenie firmy, zupełnie tak samo jak spółki bez historii, które zostały założone „pod sprzedaż”.

Spółki z historią nie zawsze są wolne od zadłużeń. Przed dokonaniem zakupu takiego podmiotu należy upewnić się, że nie ma on żadnych długów ani ukrytych zobowiązań. Trudno jest znaleźć odpowiedni podmiot gospodarczy, który cieszy się dobrą opinią i jest rentowny. Zakup spółki, która już prowadziła działalność wiąże się z pewnymi zobowiązaniami, takimi jak utrzymanie stanowisk pracy czy wykorzystanie wyposażenia oraz przede wszystkim z wysokimi kosztami.

Bardziej korzystnym rozwiązaniem jest zakup stażowej spółki bez historii, która jest o wiele tańsza niż spółka z historią, posiada notarialne poświadczenie braku zadłużeń, oraz która stwarza możliwość szybkiego rozpoczęcia działalności na swoich warunkach, bez żadnych ograniczeń.

Jeśli są Państwo zainteresowani takimi spółkami, nasi konsultanci udzielą Państwu bardziej szczegółowych informacji oraz przedstawią ofertę.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe