Kupno nowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Kupno nowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to prosty i szybki sposób na własną działalność gospodarczą. Korzysta z niego coraz większa liczba przedsiębiorców, ponieważ stanowi to dla nich znaczne uproszczenie oraz pozwala zaoszczędzić czas. Odkąd biura księgowe i doradcy zaczęli dołączać usługę sprzedaży firm do swoich ofert stała się ona o wiele łatwiejsza i tym bardziej popularna.

Specjaliści doskonale wiedza jak szybko i sprawnie przeprowadzić proces rejestracji spółki, wiedzą również o tym, że dla przedsiębiorców stanowi to zazwyczaj nie lada wyzwanie i zdają sobie sprawę, że chętnych do nabycia gotowej firmy będzie wielu. Ich pewność, że kupno nowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to najlepsze rozwiązanie z którego wielu będzie chciało skorzystać, jest jak najbardziej uzasadnione. Każdego dnia do biur zgłaszają się chętni, którzy chcą jak najszybciej rozpocząć działania i wprowadzić na rynek swój produkt. Zakup firmy rozpoczyna się zawsze od rozmowy z klientem, który przedstawia swoje oczekiwania i wymagania. Następnie uzyskuje on w odpowiedzi zwrotnej oferty spółek i dokonuje wyboru jednej z nich. Kolejnym etapem jest już sama transakcja, która może się odbyć bez udziału petenta, doradca w jego imieniu może dopilnować wszelkich formalności oraz zająć się kompletacją dokumentów. Dodatkowo, na żądanie przedsiębiorcy może on dokonać wszelkich zmian danych w Krajowym Rejestrze Sądowym. Udział przedsiębiorcy w całym procesie sprowadzony jest do minimum.

Powierzenie tak odpowiedzialnego zadania jest niezwykle poważną decyzją. Musi ona być dobrze przemyślana i zlecona odpowiednim osobom, godnym zaufania i takim, z którymi kupno nowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przebiegnie bezproblemowo. Zapraszamy do współpracy z Kancelarią DGP.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe