• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak działa spółka komandytowa

Analizując wszystkie formy spółek z pewnością zastanawiasz się jak działa spółka komandytowa. Czym ona się charakteryzuje? Jest to spółka osobowa, której celem jest prowadzenie przedsiębiorstwa pod własną firmą. Co jeszcze warto wiedzieć o spółce komandytowej?

Odpowiadając na pytanie „jak działa spółka komandytowa? ”warto wspomnieć o dwóch rodzajach wspólników. Mowa tutaj o komplementariuszu i komandytariuszu. Pierwszy z nich odpowiada za zobowiązania w sposób nieograniczony, zaś odpowiedzialność komandytariusza jest ograniczona do wysokości sumy komandytowej. Spółka komandytowa powstaje z momentem wpisu do rejestru. Przed tym etapem obowiązkiem jest zawarcie umowy spółki w formie aktu notarialnego.

Chcesz otworzyć działalność w formie spółki komandytowej? Powierz nam zarejestrowanie swojej działalności. Zajmiemy się wszystkim. Przeprowadzimy za Ciebie procedurę rejestracji od A do Z. Dołącz do grona zadowolonych klientów.
Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.