Jak założyć jednoosobową spółkę z o.o.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak założyć jednoosobową spółkę z o.o. powinieneś skonsultować się z doradcą księgowym albo z pracownikiem biura rachunkowego. On wyjaśni Ci od czego powinieneś zacząć i jakie kroki powinieneś podjąć. Jego pomoc pozwoli Ci szybko i bez najmniejszych problemów przebrnąć przez proces rejestracji.
Rejestracja jednoosobowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w różni się od zakładania firmy wieloosobowej bardzo niewiele. Zmiana dotyczy umowy, która w przypadku przedsiębiorstwa posiadającego jednego właściciela zastępowana jest aktem założycielskim, którego treść jest do niej bardzo zbliżona. Akt powinien zawierać niemalże takie same informacje jak umowa, ale powinno być w nim zaznaczone, że wszystkie udziały przedsiębiorstwa znajdują się w posiadaniu jednej osoby.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak założyć jednoosobową spółkę z o.o.-napisz do nas. Serdecznie zapraszam do kontaktowania się z nami i nawiązywania współpracy. Udzielamy nie tylko informacji, ale także pomagamy przeprowadzić proces rejestracji.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe