• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówInternetowe biuro rachunkowe

Korzystanie z usług oferowanych przez biura rachunkowe jest znacznie tańsze niż zatrudnianie dodatkowego pracownika w firmie, który będzie odpowiedzialny za księgowość. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z usług oferowanych przez biuro rachunkowe stacjonarnie lub online.

Internetowe biuro rachunkowe zyskuje coraz większą popularność. Przedsiębiorcy często decydują się na prowadzenie księgowości online, gdyż jest to wygodny sposób szczególnie dla osób, które często wyjeżdżają poza miejsce prowadzenia działalności. Dodatkową korzyścią prowadzenia księgowości przez Internet jest możliwość korzystania z usług biura rachunkowego znajdującego się na drugim końcu Polski. Internetowe biuro rachunkowe posiada wiele zalet. Przedsiębiorcy nie muszą osobiście dostarczać dokumentów do biura, lecz mogą je wysłać pocztą, kurierem lub e-mailem.

Interesuje Państwa podjęcie współpracy z biurem rachunkowym oferującym prowadzenie księgowości online? Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu poznania naszej oferty.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.