• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówIle kosztuje rejestracja spółki z o.o. w KRS

Z pewnością spora ilość osób nie wie ile kosztuje rejestracja spółki z oo w KRS. Na cenę tą składa się: opłata sądowa wniosku o rejestrację, która wynosi 350 zł, opłata za ogłoszenie w Monitorze Sądowym i Gospodarczym, która również wynosi 100 zł oraz wynagrodzenie dla firmy oferującej pomoc w zakresie rejestracji. Wniosek o wpis do Krajowego Rejestru Sądowego zgłasza się w wydziale gospodarczego sądu rejonowego, w odpowiednim dla spółki rejonie. Podczas składania wniosku do Krajowego Rejestru Sądowego należy brać pod uwagę formularz KRS-W3 , który należy poprawnie wypełnić i wysłać wraz z: umową spółki z o.o., dowodem wpłacenia opłaty za wpis do KRS, oświadczeniem członków zarządu o pokryciu kapitału zakładowego, dowodem ustanowienia członków organów, podpisaną listą wspólników przez wszystkich członków zarządu z uwzględnienie imion, nazwisk (lub firmy), nominalnej wartości ich wkładów oraz wzorami podpisów członków zarządu potwierdzone przez sąd bądź notarialnie.

Chcąc obniżyć koszty rejestracji warto zdecydować się na założenie spółki w systemie S24, w którym opłata od wniosku o wpis do KRS kosztuje tylko 250 złotych.

Jeżeli interesuje Państwa rejestracja spółki z o.o. w szybkim tempie to zapraszamy do działu "Rejestracja spółek" w celu sprawdzenia szczegółów usługi oraz do kontaktu z naszą firmą.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


TRWA PROMOCJA DO KOŃCA ROKU NA REJESTRACJĘ SPÓŁKI Z O.O.

🟥 NIŻSZA CENA: 850 PLN 🟥


➯Formularz wyceny rejestracji spółki📑 INNE NASZE USŁUGI

Przygotowanie i złożenie sprawozdania finansowego do KRS ⌚MINĄŁ TERMIN - skontaktuj się!
Założenie spółki z o.o. z wykorzystaniem optymalinych rozwiązań na tle NOWEGO ŁADU
Utworzenie i aktywacja skrzynki do e-doręczeń elektronicznych