• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówIle kosztuje prowadzenie księgowości dla spółki z o.o.

Prowadzisz firmę w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Chciałbyś skorzystać z pomocy biura rachunkowego i przekazać mu część sowich obowiązków związanych z prowadzeniem ewidencji rachunkowych, rozliczeń podatkowych czy sporządzania dokumentacji? Zastanawiasz się ile kosztuje prowadzenie księgowości dla spółki z o.o.?

Nie mogę niestety udzielić precyzyjnej odpowiedzi na Twoje pytanie. Kwestia cennika w tym zakresie jest sprawą bardzo indywidualną. Uzależniona jest ona przede wszystkim od formy księgowości stosowanej w firmie, rzecz jasna pełna będzie o wiele droższa od uproszczonej. Kolejnym aspektem warunkującym koszt prowadzenia księgowości jest liczba sporządzanych w nim dokumentów. Jeżeli przedsiębiorstwo prowadzi rozbudowaną działalność, liczba sporządzanych w nim aktów i sprawozdań sprawi iż cena będzie wyższa niż w przypadku firmy księgującej zaledwie kilka faktur miesięcznie.

Nasze biuro oblicza indywidualną kwotę, bazując na wymienionych wyżej warunkach. Stwarzamy możliwość tworzenia indywidualnych pakietów usług. Nasz klient sam decyduje więc ile kosztuje prowadzenie księgowości dla spółki z o.o. w jego firmie.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.