• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówIle kosztuje e-podpis?

Ile kosztuje e-podpis? Gdzie można kupić e-podpis? Jak działa kwalifikowany podpis elektroniczny? Na te i wiele podobnych pytań nasi eksperci odpowiadają codziennie, wyjaśniając Klientom pełne zagadnienie związane z podpisami elektronicznymi.

Kwalifikowany podpis elektroniczny w ostatnich miesiącach stał się bardzo popularny, a jego zastosowanie ciągle poszerza swój zakres. E-podpis stanowi nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia podpisanie dokumentu elektronicznego za pomocą komputera i karty lub telefonu i aplikacji. Wykorzystywany jest do kontaktów z urzędami, KRS, pracownikami, kontrahentami, a nawet klientami.

Zakup certyfikowanego podpisu nie generuje wysokiego kosztu, warto mieć na uwadze, że jest to pewnego rodzaju inwestycja, która się zwróci. Cena e-podpisu zależy od wybranego pakietu i okresu jego ważności. Średni koszt zakupu podpisu standardowego na rok to około 400zł.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami którzy przedstawią pełną ofertę i pomogą w wyborze i zakupie podpisu kwalifikowanego firmy Certum, której partnerem jest nasza kancelaria.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.