• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowe spółki ze stażem z 2012 roku

Chcesz założyć własną firmę? Pragniesz zarejestrować działalność w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Skontaktuj się z nami i poznaj naszą pełną ofertę!

Proces zakładania spółki z o.o. jest bardzo długi i dosyć skomplikowany. Z tego powodu przygotowaliśmy dla ciebie specjalną ofertę. Posiadamy gotowe spółki ze stażem z 2012 roku na sprzedaż. Są to spółki z o.o. już zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym. Posiadają numery NIP, KRS i REGON. Zostały założone w 2012 roku, ale dotychczas nie prowadziły jeszcze żadnej działalności gospodarczej. Z tego powodu ich zakup jest bardzo bezpieczny. Nie trzeba się o nic martwić, ponieważ nasze spółki są czyste i nie mają żadnych zadłużeń. To wszystko sprawia dodatkowo, że mają także zdolności kredytowe, ponieważ banki chętniej udzielają pożyczek spółkom, które na rynku od jakiegoś czasu istnieją i dodatkowo są czyste.

Rejestrując spółkę w KRS traci się naprawdę dużo czasu. Długo trzeba czekać na moment, kiedy będzie się mogło rozpocząć prowadzenie własnego biznesu. Ale u nas to tak nie wygląda. Cały proces sprzedaży spółki trwa bardzo krótko, a już 1 – 2 dni po wypełnieniu wszystkich niezbędnych formalności można zacząć prowadzić firmę.

Interesuje cię nasza oferta „gotowe spółki ze stażem z 2012 roku” ? Zadzwoń do nas!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.