• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowe spółki dla cudzoziemca

Jednym z idealnych sposobów na podjęcie działalności gospodarczej w Polsce jest zakup gotowej spółki. Jest to podmiot w pełni przystosowany do rozpoczęcia aktywnego działania na rynku, posiada pełną dokumentację rejestracyjną oraz nie wykazuje żadnych zobowiązań finansowych.

Nie tylko podmioty gospodarcze z terenów Polski mają możliwość zakupu takiej spółki, również w ofercie można znaleźć gotowe spółki dla cudzoziemca. To ogromne uproszczenie w zakładaniu firmy na terenie Polski, nie ma konieczności znajomości wszystkich niezbędnych regulacji prawnych oraz biegłego posługiwania się językiem.

Sprzedaż udziałów spółki następuje bardzo szybko, nawet w ciągu 1 dnia pojawia się możliwość rozpoczęcia działalności. Konieczne jest wykonanie zmian w umowie spółki oraz przeprowadzenie aktualizacji danych w Krajowym Rejestrze Sądowym. Wszystkie te czynności zostaną wykonane przez ekspertów naszej Kancelarii, która w swojej ofercie ma gotowe spółki dla cudzoziemca. Nasi konsultanci posługują się biegle kilkoma językami, co umożliwia nam obsługę wielu zagranicznych podmiotów. Zachęcamy do kontaktu i pozyskania wszystkich niezbędnych informacji.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.