• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowe firmy Poznań

Chciałbyś podjąć się prowadzenia działalności gospodarczej? Zniechęca Cię jednak ilość formalności, jakich trzeba dopełnić? No tak. Jest ich dosyć sporo, zwłaszcza jeśli decydujemy się na założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, a nie do ukrycia jest fakt, że jest to najczęściej wybierana forma działalności. Jednak aby mogła powstać trzeba sporządzić jej umowę, dokonać rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym no i w dodatku złożyć wniosek o rejestrację w ZUS, US, GUS.

Co można zrobić aby spółka powstała bez tych wszystkich komplikacji? Skorzystać z usługi naszej Kancelarii, jaką są gotowe firmy Poznań. Na czym polega ta usługa? Na tym, że możesz u nas zakupić gotowe spółki z o.o.- tzn. takie, w których wszystkie wcześniej wymienione formalności są już załatwione. Wystarczy jedynie dokonać aktualizacji wpisów w KRS i już po dwóch dniach rozpocząć prowadzenie biznesu.

Jesteś zainteresowany rozwiązaniem gotowe firmy Poznań? Skontaktuj się z nami! udzielimy odpowiedzi na pytania, jeśli jakieś się pojawią, przedstawimy wszystkie szczegóły oferty i pomożemy Ci w szybkim rozpoczęciu działalności. Zachęcamy!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.