• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowa spółka ze zdolnością kredytową

Dla osób, które chcą prowadzić działalność gospodarcza, ale nie mogą poświęcić czasu na długotrwały proces zakładania spółki, istnieje rozwiązanie jakim jest gotowa spółka. Jeżeli jednak chęć szybkiego założenia spółki wiąże się z pragnieniem uzyskania kredytu, to najlepszą opcją w tej sytuacji jest gotowa spółka ze zdolnością kredytową. I natychmiastowo pojawią się pytanie „co to takiego?”.

Gotowa spółka ze zdolnością kredytową zwiększa szanse na uzyskanie kredytu przez nowego przedsiębiorcę. Jak to możliwe? Głównym czynnikiem powodującym, że taka spółka bardziej otrzyma kredyt jest fakt, że została ona już wcześniej zarejestrowana, czyli na swoim koncie ma już pewien staż, który kredytodawcy biorą pod uwagę podejmując decyzję o kredycie.

Podsumowując, jeżeli jesteś przedsiębiorcą, którego celem jest szybkie założenie działalności, by następnie wziąć kredyt, zapoznaj się z pojęciem gotowa spółka ze zdolnością kredytową i zastanów się właśnie nad tą opcją zrealizowania Twojego celu. Nie zapominaj, że tylko konsekwentne dążenie do celu pomaga go osiągnąć.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.