Gotowa spółka ze zdolnością kredytową

Dla osób, które chcą prowadzić działalność gospodarcza, ale nie mogą poświęcić czasu na długotrwały proces zakładania spółki, istnieje rozwiązanie jakim jest gotowa spółka. Jeżeli jednak chęć szybkiego założenia spółki wiąże się z pragnieniem uzyskania kredytu, to najlepszą opcją w tej sytuacji jest gotowa spółka ze zdolnością kredytową. I natychmiastowo pojawią się pytanie „co to takiego?”.

Gotowa spółka ze zdolnością kredytową zwiększa szanse na uzyskanie kredytu przez nowego przedsiębiorcę. Jak to możliwe? Głównym czynnikiem powodującym, że taka spółka bardziej otrzyma kredyt jest fakt, że została ona już wcześniej zarejestrowana, czyli na swoim koncie ma już pewien staż, który kredytodawcy biorą pod uwagę podejmując decyzję o kredycie.

Podsumowując, jeżeli jesteś przedsiębiorcą, którego celem jest szybkie założenie działalności, by następnie wziąć kredyt, zapoznaj się z pojęciem gotowa spółka ze zdolnością kredytową i zastanów się właśnie nad tą opcją zrealizowania Twojego celu. Nie zapominaj, że tylko konsekwentne dążenie do celu pomaga go osiągnąć.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe