• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowa spółka z możliwością kredytowania 

Nowy przedsiębiorca, który dopiero pragnie założyć działalność gospodarczą napotka przed sobą wiele trudności. Wybory przed jakimi stanie, będą musiały być bardzo przemyślane. Jedną z najważniejszych decyzji okaże się forma na prowadzenie działalności.
Obecnie wystarczy tylko zdecydować, jaką formę prawą będzie miała firma. Teraz już nie zakłada się spółek osobiście, gdyż to pochłania zbyt dużo czasu i wymaga posiadania niemałych wiadomości z zakresu prawa. Działanie jakim jest założenie spółki zleca się innym firmom w tym się specjalizującym.

Popularny stał się zakup spółek założonych jakiś czas temu. Gotowa spółka z możliwością kredytowania o której mowa, przynosi dodatkowe korzyści nowemu przedsiębiorcy. Przez to, że istnieje na rynku już dany czasu, staje się bardziej wiarygodna dla np. banku, w którym nowy przedsiębiorca będzie się starał o kredyt na rozwój działalności.

Gotowa spółka z możliwością kredytowania jest do zakupienia u nas. W naszej ofercie handlowej posiadamy czyste spółki, w pełni zarejestrowane, mające różny staż.
Zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się z ową ofertą, a gwarantujemy, że na pewno Państwo znajdą w niej coś dla siebie.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.