• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówE-księgowość

Upowszechnienie Internetu sprawiło, że w wielu dziedzinach można znaleźć alternatywny sposób na korzystanie z usług. Jedną z takich dziedzin jest księgowość. Popularne w ostatnim czasie stało się korzystanie z nowoczesnego rozwiązania jakim jest e-księgowość, w opozycji do tradycyjnej współpracy z biurem rachunkowym.

Współpraca z biurem oparta o e-księgowość pozwala przedsiębiorcy nie tylko na skorzystanie z pełnej obsługi biura rachunkowego w zakresie rozliczeń, ale także na stałe monitorowanie należności, analizę kosztów czy dostarczanie firmie pozostałych informacji analitycznych i zarządczych. Dzieje się tak za sprawą udostępnianej każdemu Klientowi biura rachunkowego zajmującego się e-księgowością, platformie księgowej. Na niej znajdują się wszystkie dokumenty, które Klient przekazuje biuru rachunkowemu. Oczywiście biuro dba o poufność danych Klienta, korzystając jedynie ze sprawdzonych i bezpiecznych programów księgowych.

Nie należy więc obawiać się e-księgowości. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z tego rozwiązania niezależnie od wielkości firmy. Rozwiązanie to polecane jest szczególnie małym i średnim firmom, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystały z niego również firmy działające na większą skalę.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.