Sprzedam spółkę z o.o. 5 miesięczną

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są często wybieraną formą prowadzenia działalności gospodarczej przez przedsiębiorców w Polsce. Dzieje się tak dlatego, że prowadzenie ich niesie ze sobą wiele korzyści. Niski kapitał zakładowy i ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółki jest dla wielu przedsiębiorców główną zaletą.

“Sprzedam spółkę z o.o. 5 miesięczną” to ogłoszenia często pojawiające się na stronach internetowych. Takie spółki zostały utworzone kilka miesięcy wstecz. Nie posiadają historii operacji gospodarczych, a także zobowiązań finansowych, gdyż nigdy nie była na nich prowadzona działalność. Kilkumiesięczny staż spółki jest korzystny szczególnie dla osób, które chciałyby starać się o kredyt bankowy. Nie od dziś wiadomo, jak istotna jest długość działalności firmy na rynku. Podwyższa ona zdolność kredytową przedsiębiorcy.

“Sprzedam spółkę z o.o. 5 miesięczną” to ogłoszenia dla osób, które w szybki, łatwy, wygodny i przyjemny sposób chcą zacząć działalność gospodarczą. W przypadku zainteresowania zakupem gotowej spółki zachęcamy Państwa do kontaktu z nami. W naszej ofercie znajdują się spółki kilkumiesięczne oraz nowe.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe