Sprzedam spółki z o.o. 5 miesięczne

Przedsiębiorca, który pragnie szybko zacząć prowadzenie własnej firmy wcale nie musi przeprowadzać procesu rejestracji nowego podmiotu. Znacznie szybszym i wygodniejszym rozwiązaniem jest możliwość zakupu gotowej, czystej spółki.

Obecnie najczęściej zakładaną oraz kupowaną spółką jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Poprzez swoją regulację tj. ograniczoną odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółki stała się ona najlepszą formą na prowadzenie firmy dla nowych przedsiębiorców.

Warto zainteresować się ofertami typu: „ Sprzedam spółki z o.o. 5 miesięczne ”. Spółki, które posiadają już 5-miesięczny staż na rynku są bardziej wiarygodnymi w oczach kontrahentów jednostkami. Takim firmom łatwiej jest pozyskać dofinansowanie, bądź starać się o kredyt bankowy.

Przedsiębiorca kupujący spółkę z 5-miesięcznym stażem ma również pewność, iż jego firma została poprawnie założona oraz zgromadziła wszystkie niezbędne dokumenty. Nie należy obawiać się o sprawy finansowe firmy, a w szczególności o jej zadłużenie – sprzedawane spółki nie mają historii gospodarczej, są czyste i posiadają notarialne poświadczenie o braku zadłużenia.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe