• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówDoradztwo w zakresie prowadzenia spółki z o.o. w Krakowie

Doradztwo w zakresie prowadzenia spółki z o.o. w Krakowie to usługa z której wielu przedsiębiorców prowadzących swoją działalność na terenie tego miasta, decyduj się skorzystać. Przedsiębiorcy doskonale zdają sobotę sprawę, że aby ich firma generowała zyski i osiągnęła sukces, konieczne jest skuteczne nią zarządzanie, do czego niejednokrotnie niezbędne jest zaczerpnięcie rady u eksperta.

Businessmani każdego dnia napotykają na swojej drodze trudności związane z poszukiwaniem źródeł finansowania działań swojej firmy, kwestiami formalnymi czy nieustannie zmieniającymi się regulacjami i przepisami prawnymi.

Usługi doradcze świadczone są zazwyczaj przez osoby posiadające szeroką wiedzę z różnych dziedzin związanych z biznesem czyli rachunkowością, bankowością i finansami. Posiadają one również doświadczenie, dzięki któremu są w stanie przewidzieć skutki wielu decyzji.

W naszej ofercie znajdą Państwo doradztwo w zakresie prowadzenia spółki z o.o. w Krakowie, zainteresowanych skorzystaniem z niej zachęcamy do kontaktu.

W naszej ofercie znajdą Państwo, zainteresowanych skorzystaniem z niej zachęcamy do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00