• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówDoradztwo rachunkowe

Doradztwo rachunkowe jest oferowane wszystkim przedsiębiorcom, którzy napotkali na swojej drodze problemy związane z prowadzeniem księgowości w swojej firmie. Zdajemy sobie sprawę, że rachunkowość w spółce nie jest ulubionym zadaniem biznesmanów. Z tego właśnie powodu powstała nasza usługa jaką jest doradztwo rachunkowe. Dzięki temu osoby prowadzące swoje firmy są w stanie zaoszczędzić sporo czasu i tym samym poświęcić go więcej na rozwój swojego biznesu, bez konieczności zamartwiania się księgowością.

W ramach doradztwa rachunkowego opracowujemy systemy kontroli wewnętrznej oraz analizy finansowe, opracowujemy i modyfikujemy systemy rachunku kosztów oraz zakładowe plany kont, dostosowujemy politykę rachunkowości przedsiębiorstwa do wyznaczonych przepisów prawnych oraz prowadzimy bieżące doradztwo w zakresie całej rachunkowości.

Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów, praktyczna wiedza, którą posiadają oraz znajomość prawa rachunkowego, finansowego i podatkowego jest podstawą do świadczenia wszelkich usług związanych z rachunkowością firm.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.