• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówDokumenty potrzebne przy rejestracji spółki z o.o.

Przeprowadzanie procesu rejestracja działalności gospodarczej w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością nie należy do prostych zadań. Przedsiębiorca, który się na nie zdecyduje powinien pamiętać o tym, że jest to niezwykle złożona i skomplikowana procedura, wiążąca się z koniecznością dopełniania wielu formalności.

Businessman musi najpierw skompletować dokumenty potrzebne przy rejestracji spółki z o.o. czyli między innymi umowę spółki, listę z danymi osobowymi członków zarządu czy oświadczenie wspólników dotyczące wniesienia wkładów na rzecz kapitału zakładowego. Musi on także zająć się sporządzaniem stosownych wnioski według obowiązujących przepisów prawa i przedłożyć je w odpowiednich urzędach i instytucjach państwowych.

Ma on jednak możliwość przekazania tych obowiązków firmie zewnętrznej świadczącej usługę zakładania działalności gospodarczych. Zbierze ona wszelkie dokumenty potrzebne przy rejestracji spółki z o.o. oraz zajmie się pozostałymi formalnościami w imieniu swojego klienta.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00