• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzyste spółki z 2010 roku

Kupno gotowej spółki to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć własną działalność gospodarczą pomijając proces rejestracji. Rejestracja bowiem zajmuje sporo czasu. Odwiedzenie KRS, Urzędu Skarbowego, ZUS, banku – nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić. Dodatkowo wypełnienie dokumentów bywa uciążliwe, ponieważ ich bezbłędne uzupełnienie jest skomplikowane.

Jeśli ktoś nie chce lub nie może czekać, zamiast dokonywać rejestracji spółki może zdecydować się na jej zakup. Jest to wygodne rozwiązanie, szczególnie że względu na możliwość zakupu spółki w ciągu jednego dnia. Wielu z przedsiębiorców decyduje się na kupno nie nowej, ale stażowej spółki.

Przykładowo czyste spółki z 2010 roku cieszą się dużym zainteresowaniem. Ze względu na ich dłuższą historię gospodarczą, która daje możliwość pozyskania kredytu (spółka stażowa wzbudza zaufanie wśród instytucji pomocy finansowej) są one szczególnie brane pod uwagę przy decyzji o zakupie spółki. Zatem popyt na czyste spółki z 2010 roku nie wydaje się być bezpodstawny.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.