• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzyste, gotowe spółki z o.o. ze stażem

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością wiąże się z długą i problematyczną rejestracją, która skutecznie zniechęca do siebie potencjalnych przedsiębiorców. Warto jednak zdać sobie sprawę, że trudności rejestracyjne można w znacznym stopniu ograniczyć, decydując się na kupno gotowego podmiotu gospodarczego.

Gotowa spółka to podmiot gospodarczy, który przeszedł pełną rejestrację w związku z czym jest przygotowana, aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Posiada numery NIP, KRS i REGON, kapitał zakładowy oraz kompletną dokumentację w tym umowę sporządzoną w formie aktu notarialnego.

Kupując gotową spółkę jej właścicielami stać się możemy już w zaledwie jedną dobę, a nasze obowiązki ograniczają się do złożenia jednego podpisu na umowie spółki w obecności notariusza.

Chcąc zwiększyć szanse swojej firmy na pozyskanie dodatkowych funduszy warto zdecydować się na czyste, gotowe spółki z o.o. ze stażem. Oznacza to, że spółka została zarejestrowana kilka lat wcześniej, jednak przez ten czas prowadziła bierną aktywność w związku jej zakup jest w pełni bezpieczny, a sama spółka posiada sporą zdolność kredytową.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


TRWA PROMOCJA DO KOŃCA ROKU NA REJESTRACJĘ SPÓŁKI Z O.O.

🟥 NIŻSZA CENA: 850 PLN 🟥


➯Formularz wyceny rejestracji spółki📑 INNE NASZE USŁUGI

Przygotowanie i złożenie sprawozdania finansowego do KRS ⌚MINĄŁ TERMIN - skontaktuj się!
Założenie spółki z o.o. z wykorzystaniem optymalinych rozwiązań na tle NOWEGO ŁADU
Utworzenie i aktywacja skrzynki do e-doręczeń elektronicznych