• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzysta spółka z o.o. 2019 na sprzedaż

Założenie samemu działalności jest procesem długotrwałym i trudnym, jeśli przedsiębiorca nie zna obowiązujących przepisów. Coraz częściej wybieraną opcją jest kupno gotowego podmiotu gospodarczego

“Czysta spółka z o.o. 2019 na sprzedaż” - w Internecie ogłoszeń tego typu jest pełno. Ważne jednak, aby przed skorzystaniem z oferty sprawdzić czy firma, która świadczy takie usługi jest rzetelna i pochodzi z legalnego źródła. Z reguły biuro proponuje przedsiębiorcy zakup podmiotu gospodarczego bez historii gospodarczej, zadłużeń czy związania umową z innymi firmami - dzięki temu właściciel otrzymuje czystą firmę, która została stworzona w celu dalszej odsprzedaży i nie prowadziła od momentu rejestracji żadnego rodzaju działalności.

Korzystnym wyborem więc dla przedsiębiorcy jest czysta spółka z o.o. 2019 na sprzedaż, ponieważ właściciel przyszłej firmy oszczędza czas, omija proces rejestracji i może od chwili zakupu rozpocząć działalność. Gotowy podmiot gospodarczy jest ciekawą alternatywą dla każdego przedsiębiorcy, który zamierza założyć firmę - zwłaszcza że koszty zakupu spółki nie są duże i można ją nabyć w trakcie jednego spotkania.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.