• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzysta spółka z o.o. 2019 na sprzedaż

Założenie samemu działalności jest procesem długotrwałym i trudnym, jeśli przedsiębiorca nie zna obowiązujących przepisów. Coraz częściej wybieraną opcją jest kupno gotowego podmiotu gospodarczego

“Czysta spółka z o.o. 2019 na sprzedaż” - w Internecie ogłoszeń tego typu jest pełno. Ważne jednak, aby przed skorzystaniem z oferty sprawdzić czy firma, która świadczy takie usługi jest rzetelna i pochodzi z legalnego źródła. Z reguły biuro proponuje przedsiębiorcy zakup podmiotu gospodarczego bez historii gospodarczej, zadłużeń czy związania umową z innymi firmami - dzięki temu właściciel otrzymuje czystą firmę, która została stworzona w celu dalszej odsprzedaży i nie prowadziła od momentu rejestracji żadnego rodzaju działalności.

Korzystnym wyborem więc dla przedsiębiorcy jest czysta spółka z o.o. 2019 na sprzedaż, ponieważ właściciel przyszłej firmy oszczędza czas, omija proces rejestracji i może od chwili zakupu rozpocząć działalność. Gotowy podmiot gospodarczy jest ciekawą alternatywą dla każdego przedsiębiorcy, który zamierza założyć firmę - zwłaszcza że koszty zakupu spółki nie są duże i można ją nabyć w trakcie jednego spotkania.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.