• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzysta spółka z 2018

Sprzedaż spółek stała się usługą bardzo popularną. Tym sposobem przedsiębiorcy chcą pominąć niedogodności związane z tradycyjną rejestracją firmy. Formalności związane z samodzielnym zakładaniem spółek niestety są skomplikowane i czasochłonne. Przedsiębiorcy muszą w tym celu uzupełnić liczne wnioski i formularze, a następnie złożyć je do należytych instytucji.

Kupując gotową spółkę obowiązki przedsiębiorców zostają ograniczone do minimum jakim jest złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego. Po dopełnieniu tego obowiązku przejmują jednostkę, pod którą będą mogli niemal natychmiast poprowadzić działalność.

W sprzedaży gotowych spółek trudni się nasza firma. W naszej ofercie dostępne są wyłącznie nowe spółki pozbawione historii gospodarczej zarejestrowane w roku bieżącym. Czysta spółka z 2018 roku zarejestrowana przez naszych specjalistów to gwarancja szybkiego i bezpiecznego startu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu, podczas którego nasi konsultanci przedstawią jej szczegóły.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.