• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCRBR odmowa założenia konta w banku

Jeśli jeszcze nie dokonali Państwo zgłoszenia beneficjenta rzeczywistego do CRBR, zachęcamy do najszybszego nadrobienia zaległości, gdyż CRBR odmowa założenia konta w banku jest w ostatnim czasie coraz częściej pojawiającym się problemem w zakresie prowadzenia firmy.

CRBR odmowa założenia konta w banku - dlaczego?

Otóż w ostatnim czasie do podstawowych procedur bankowych zalicza się weryfikowanie przedsiębiorców pod kątem zgłoszenia oraz poprawności zgłoszenia w Centralnym Rejestrze Beneficjentów Rzeczywistych (CRBR). Niestety osoby, które nie wywiązały się z tego obowiązku, będą musiały zmierzyć się z licznymi konsekwencjami na wielu etapach związanych z prowadzeniem własnej działalności. Jedną z nich jest problem z założeniem konta bankowego.

Za niedopełnienie obowiązku zgłoszenia spółki do CRBR grożą wysokie kary takie, jak np.:

- kary finansowe, których kwota może sięgać nawet do miliona złotych,
- szeroko rozumiane ograniczenia w zakresie prowadzenia działalności,
- problem z zakładaniem kont bankowych.

Odmowa w banku z powodu CRBR - oferta

Jeśli zatem prowadząc własną firmę, jeszcze nie dokonali Państwo wpisu do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych z różnych powodów, zachęcamy do jak najszybszego nadrobienia zaległości. Nasza firma oferuje pomoc i doradztwo na każdym etapie zakładania i prowadzenia działalności, a więc również chętnie pomożemy przy dokonywaniu wpisu do CRBR.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, bądź do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy również dokonają prezentacji oferowanych przez nas usług. Zapraszamy!

Oferty w formie PDF:
▸▸▸Aktualizacja danych w KRS
▸▸▸Usługi księgoweDane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


📝Formularz wyceny rejestracji spółkiWażna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.