CRBR odmowa założenia konta w banku

Jeśli jeszcze nie dokonali Państwo zgłoszenia beneficjenta rzeczywistego do CRBR, zachęcamy do najszybszego nadrobienia zaległości, gdyż CRBR odmowa założenia konta w banku jest w ostatnim czasie coraz częściej pojawiającym się problemem w zakresie prowadzenia firmy.

CRBR odmowa założenia konta w banku – dlaczego?

Otóż w ostatnim czasie do podstawowych procedur bankowych zalicza się weryfikowanie przedsiębiorców pod kątem zgłoszenia oraz poprawności zgłoszenia w Centralnym Rejestrze Beneficjentów Rzeczywistych (CRBR). Niestety osoby, które nie wywiązały się z tego obowiązku, będą musiały zmierzyć się z licznymi konsekwencjami na wielu etapach związanych z prowadzeniem własnej działalności. Jedną z nich jest problem z założeniem konta bankowego.

Za niedopełnienie obowiązku zgłoszenia spółki do CRBR grożą wysokie kary takie, jak np.:

– kary finansowe, których kwota może sięgać nawet do miliona złotych,
– szeroko rozumiane ograniczenia w zakresie prowadzenia działalności,
– problem z zakładaniem kont bankowych.

Odmowa w banku z powodu CRBR – oferta

Jeśli zatem prowadząc własną firmę, jeszcze nie dokonali Państwo wpisu do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych z różnych powodów, zachęcamy do jak najszybszego nadrobienia zaległości. Nasza firma oferuje pomoc i doradztwo na każdym etapie zakładania i prowadzenia działalności, a więc również chętnie pomożemy przy dokonywaniu wpisu do CRBR.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, bądź do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy również dokonają prezentacji oferowanych przez nas usług. Zapraszamy!

Oferty w formie PDF:
▸▸▸Aktualizacja danych w KRS
▸▸▸Usługi księgowe

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe