Adres do e-doręczeń podpis kwalifikowany

Adres do e-doręczeń podpis kwalifikowany jest usługą, która od 2022 ma zostać oficjalnym i jednocześnie obowiązowym adresem do korespondencji urzędowej firm. Jest to skrzynka, której zadaniem jest przepływ korespondencji z urzędów do firmy, a proces ten odbywać ma się wyłącznie elektronicznie.

Bezpieczny adres do e-doręczeń

Adres do e-Doręczeń daje wiele możliwości, które nie tylko zapewniają zaoszczędzenie czasu, ale także ma zapewnić bezpieczeństwo wymiany dokumentów. Takie rozwiązanie pozwala na jednoznaczną identyfikację nadawcy oraz adresata, i daje gwarancję niezafałszowania danych, dzięki czemu nie trzeba martwić się wszelkimi oszustwami. Dodatkowo zapewnia tajemnicę korespondencji i pewność że nie trafi ona w niepowołane ręce, a wszystkie dowody wysyłki i odbioru są wiarygodne i akceptowalne. Jest to rozwiązanie będące gwarantem bezpieczeństwa oraz dającym pewność że nadana dokumenty trafią szybko i bezpośrednio do adresata.

Adres do e-Doręczeń podpis kwalifikowany

Adres do e-Doręczeń podpis kwalifikowany zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo danych. Do identyfikacji adresata i zabezpieczenia danych niezbędny jest kwalifikowany podpis elektroniczny. Podpis potrzebny jest również do złożenia wniosku o utworzenie skrzynki.

Zapraszamy do kontaktu! Oferujemy kompleksową pomoc w założeniu kwalifikowanego podpisu elektronicznego, który nie tylko pozwoli na założenie adresu do e-Doręczeń, ale także otwiera wachlarz innych możliwości załatwiania spraw elektronicznie.
Zadbamy o to aby wniosek został sporządzony poprawnie oraz pomożemy w złożeniu na nim podpisów.

Adres do e-doręczeń podpis kwalifikowany oferta i pomoc Kancelarii

Jesteś zainteresowany współpracą w zakresie utworzenia i zgłoszenia adresu do doręczeń? Zachęcamy do kontaktu!

Oferty w formie PDF:
▸▸▸Oferta kwalifikowanego podpisu elektronicznego
▸▸▸Aktualizacja danych KRS

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe