• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBiuro rachunkowe online

Księgowość to jeden z obowiązkowych i najważniejszych działów w każdym przedsiębiorstwie. Obsługa księgowa musi być prowadzona rzetelnie i profesjonalnie, dlatego niejeden przedsiębiorca decyduje się na współpracę z biurem rachunkowym.

Biura rachunkowe oferują prowadzenie księgowości stacjonarnie w biurze lub zdalnie przez Internet. Biuro rachunkowe online to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy często znajdują się poza miejscem prowadzenia działalności gospodarczej. Prowadzenie księgowości przez Internet jest bezpieczne, ale także wygodne. Przedsiębiorca ma dostęp do wszystkich dokumentów z każdego miejsca i o każdej porze. Dokumenty, które podlegają księgowaniu można przesyłać do biura w formie e-maila lub zdjęcia albo pocztą lub kurierem.

Przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na biuro rachunkowe online. My również oferujemy naszym Klientom prowadzenie księgowości przez Internet. Obsługujemy przedsiębiorców z całej Polski. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.