Sprzedaż spółki zachodniopomorskie

Coraz więcej osób decydujących się na poprowadzenie własnej działalności gospodarczej postanawia pominąć długą i skomplikowaną procedurę rejestracyjną. W tym celu zazwyczaj kupują gotową spółkę.

Gotowa spółka jest podmiotem gospodarczym, który przeszedł już pełną ewidencję, dzięki czemu jej właściciel może natychmiast poprowadzić pod nią działalność gospodarczą. Jednostka dysponuje wymaganym kapitałem zakładowym, odpowiednio sporządzoną umową, kompletną dokumentacją, jak również indywidualnymi numerami NIP, KRS i REGON, które są dowodem uzyskania wpisów do poszczególnych urzędów.

Decydując się na zakup gotowej spółki szczególną uwagę należy zwrócić na jej historię gospodarczą, gdyż na rynku nie brak ofert dotyczących spółek z ukrytymi zadłużeniami, których nabycie przysporzy przedsiębiorcy ogromnych problemów.

Nasza firma oferuje sprzedaż spółki zachodniopomorskie, czyli podmiotu, którego rejestracja nastąpiła właśnie w tym województwie. Co ważne, nie znaczy to, że to właśnie tam musi być prowadzona działalność. Lokalizacja ta zamieszczona jest wyłącznie w dokumentacji spółki. Jako profesjonalna kancelaria prawna dajemy pewność, że nasze podmioty są czyste i niezadłużone, a ich nabycie zapewnia nie tylko szybki, ale również bezpieczny start.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe