• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówBiuro rachunkowe Kraków cennik

Prowadzenie księgowości dla firmy to pracochłonny i skomplikowany proces wymagający od przedsiębiorcy znajomości zagadnień z dziedziny rachunkowości. Najczęściej ten aspekt prowadzenia działalności gospodarczej powierzany jest biurom rachunkowym, które zatrudniają specjalistów z dziedziny rachunkowości. Prowadząc działalność w Krakowie przedsiębiorca musi przeanalizować oferty biur rachunkowych, które oferują usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Analiza oferty biuro rachunkowe Kraków cennik wymaga od przedsiębiorcy przeanalizowania bardzo dokładanie wszystkich zawartych w niej punktów.
Konkurencja na rynku jest ogromna, należy wybrać takie biuro rachunkowe, w którym kompleksowe usługi będą świadczone w rozsądnych cenach.

Powierzenie księgowości firmy innemu podmiotowi nie zmniejsza odpowiedzialności kierownictwa jednostki, które dalej bierze odpowiedzialność za prawidłowe wykonanie wszystkich czynności wynikających z obowiązków prowadzenia w firmie księgowości.

Ofert biuro rachunkowe Kraków cennik jest wiele, jednak nie każda spełnia indywidualne potrzeby przedsiębiorców. Nasza Kancelaria świadczy kompleksowe usługi w zakresie księgowości, jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.