Czyste spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Zapewne część z Was umie precyzyjnie odpowiedzieć na pytanie „czym są czyste spółki z ograniczoną odpowiedzialnością”, jestem jednak przekonana, że są i tacy, którym może sprawić to problem.

Spółki opatrzone taką nazwą to działalności gospodarcze, które zostały zarejestrowane i to był zarówno pierwszy i ostatni krok jaki w związku z nimi podjęto. Charakteryzują się one tym, że nie posiadają zaksięgowanej żadnej faktury, nigdy nie zatrudniały pracowników, nie posiadały danych kontaktowych, nie były stroną w żadnej umowie, ani postępowaniach sądowych a także nie miały żadnych uchwał ani protokołów. Wszystkie te cechy można sprowadzić do jednego zdania a mianowicie: nie prowadziły żadnej działalności gospodarczej. Stanowią one idealne rozwiązanie dla Tych, którzy chcą jak najszybciej rozpocząć swoje działania w biznesie i jak bezzwłocznie wprowadzić na rynek swoją ofertę pomijając proces rejestracji firmy. Na portalach ogłoszeniowych coraz częściej można spotkać czyste spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż. Popyt na tego typu „produkt” znacznie wzrósł w ostatnim czasie. Wskazują na to nie tylko ilości wyświetleń wspomnianych wcześniej ofert, ale także liczba transakcji zakupu i sprzedaży dokonywanych za pośrednictwem naszej firmy.

Każdego dnia zgłaszają się do nas businessmani, których interesują czyste spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Jeżeli wśród Was również są takie osoby, zachęcam do kontaktu.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe