• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówAktualizacja danych KRS Warszawa

Krajowy Rejestr Sądowy stanowi jeden z trzech rejestrów prowadzonych przez Sąd Rejestrowy. Przedsiębiorcy, których określa ustawa, są zobligowani do zgłoszenia do KRS rozpoczęcia działalności gospodarczej, zmiany swoich danych oraz do poinformowania o zawieszeniu czy zakończeniu prowadzenia firmy.
Aktualizacja danych KRS Warszawa powinna odbyć się maksymalnie do siedmiu dni od dnia zdarzenia, który uzasadnia dokonanie wpisu.
Jeżeli potrzebują Państwo zgłosić zmianę, na przykład w obrębie władz zarządu czy zmianę adresu, prosimy o skontaktowanie się z nami, a my pomożemy Państwu dopełnić wszelkie formalności, aby wszystko odbyło się bezproblemowo. Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na wniosek o rejestrację zmian wysłać pocztą, czy na złożenie go przez internet, pomożemy przygotować odpowiednie dokumenty. Aktualizacja danych KRS Warszawa za pośrednictwem internetu wymaga posiadania wszystkich dokumentów dołączonych do wniosku wraz z podpisem elektronicznym, w formacie pdf (z możliwością wydruku), doc, rtf, odt lub txt.
Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się jeszcze czegoś więcej, zapraszamy do kontaktu.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.