• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertów6 miesięczne spółki z czystą historią

Głównym powodem dla którego przedsiębiorcy decydują się kupić gotową spółkę niż ją zakładać jest oszczędność czasu. Gotowa spółka z o.o. jest w pełni zarejestrowana, posiada numer KRS, REGON, NIP oraz wszystkie poprawnie wypełnione dokumenty, nie prowadziła także działalności, dlatego ma czystą historię. Zakup takiej spółki pozwana na rozpoczęcie działalności gospodarczej już w dniu jej zakupu.

6 miesięczne spółki z czystą historią są jednostkami, które ostatnio stały się bardzo pożądane przez nowych przedsiębiorców. Są to spółki, które zostały założone 6 miesięcy temu, a więc posiadają półroczny staż na rynku, dzięki któremu są bardziej wiarygodne w oczach kontrahentów i instytucji finansujących. Właściciel takiej spółki ma większe szanse na otrzymanie kredytu, dotacji czy też wsparcia zewnętrznego inwestora.

Za stosunkowo niską cenę podczas zakupu 6-miesięcznej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przedsiębiorca otrzymuje nową, gotową, a co najważniejsze czystą spółkę. O braku zadłużenia takiej spółki świadczy notarialne potwierdzenie, które posiada ta jednostka.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00