6 miesięczne spółki z czystą historią

Głównym powodem dla którego przedsiębiorcy decydują się kupić gotową spółkę niż ją zakładać jest oszczędność czasu. Gotowa spółka z o.o. jest w pełni zarejestrowana, posiada numer KRS, REGON, NIP oraz wszystkie poprawnie wypełnione dokumenty, nie prowadziła także działalności, dlatego ma czystą historię. Zakup takiej spółki pozwana na rozpoczęcie działalności gospodarczej już w dniu jej zakupu.

6 miesięczne spółki z czystą historią są jednostkami, które ostatnio stały się bardzo pożądane przez nowych przedsiębiorców. Są to spółki, które zostały założone 6 miesięcy temu, a więc posiadają półroczny staż na rynku, dzięki któremu są bardziej wiarygodne w oczach kontrahentów i instytucji finansujących. Właściciel takiej spółki ma większe szanse na otrzymanie kredytu, dotacji czy też wsparcia zewnętrznego inwestora.

Za stosunkowo niską cenę podczas zakupu 6-miesięcznej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przedsiębiorca otrzymuje nową, gotową, a co najważniejsze czystą spółkę. O braku zadłużenia takiej spółki świadczy notarialne potwierdzenie, które posiada ta jednostka.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe