• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertów12 miesięczne spółki na sprzedaż

12 miesięczne spółki na sprzedaż oferowane są zazwyczaj przez firmy, takie jak nasza, które zajmują się świadczeniem usług na rzecz przedsiębiorców pragnących podjąć się prowadzenia działalności gospodarczej.

W swojej ofercie od kilku lat posiadamy spółki stażowe, w tym 12 miesięczne spółki na sprzedaż. Są to podmioty, które zostały przez nas zarejestrowana w celu sprzedaży, w związku z czym nie posiadają żadnego zadłużenia ani ukrytych zobowiązań ponieważ nie prowadziły aktywnej działalności gospodarczej. Są to podmioty elastyczne, posiadają szeroki zakres pkd. Nasza firma oferuje nie tylko kompleksową sprzedaż polegającą na przeprowadzeniu całej procedury i przygotowaniu dokumentów, ale również aktualizację danych w KRS, która pozwoli dostosować zakupioną spółkę do potrzeb naszego klienta.

12 miesięczne spółki na sprzedaż to inwestycja, jednak dzięki stażowi zapewni ona nam zwiększenie szans na przyznanie dotacji ze środków unijnych lub pożyczki czy kredytu. Poprawi ona również nasz wizerunek w oczach potencjalnych klientów i inwestorów.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.