Gotowa społka z oo

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością stanowi bardzo atrakcyjne narzędzie do poprowadzenia działalności gospodarczej. Do jej założenia wymaga się bowiem niewielkich wkładów na pokrycie kapitału zakładowego. Co więcej można ją założyć niemal każdy w każdym prawnie dopuszczalnym celu. Ogromną zaletą spółki z o.o. jest też fakt, że wspólnicy nie ponoszą odpowiedzialności za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Oznacza to, że w przypadku problemów finansowych firmy, ich prywatny majątek pozostanie bezpieczny.

Jako, że tradycyjna rejestracja spółki jest długa i skomplikowana warto zdecydować się na kupno gotowej jednostki. Gotowa społka z oo to podmiot gospodarczy, który przeszedł już pełną rejestrację w związku z czym jest przygotowany by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność na rynku. Dysponuje numerami NIP, KRS i REGON, kapitałem zakładowym, a także umową sporządzoną w formie aktu notarialnego.

Kupując spółkę jej właścicielami możemy stać się już w zaledwie jedną dobę, gdyż nasze obowiązki ograniczają się do jednego spotkania u notariusza, podczas którego musimy podpisać wymagane dokumenty.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar