Formalności związane z rejestracją spółek

Założenie spółki w Polsce jest niezwykle problematyczne toteż wielu potencjalnych przedsiębiorców szuka rozwiązań, które pomogą im pominąć wszelkie niedogodności. Idealnym rozwiązaniem okazuje się zakup gotowej spółki, czyli podmiotu, który przeszedł już całą rejestrację, czego potwierdzeniem są numery NIP, KRS i REGON. Dodatkowo gotowa spółka dysponuje też kapitałem zakładowym oraz umową, której podpisanie będzie stanowiło jedyny obowiązek przyszłego właściciela. Po jego dopełnieniu otrzyma na własność podmiot w pełni przygotowany by natychmiast poprowadzić pod nim działalność, a więc będzie mógł od razu rozpocząć generowanie zysku.

Formalności związane z rejestracją spółek w sposób tradycyjny sprawiają, że trwać może ona nawet kilka tygodni. Decydując się na zakup spółki czas jej założenia będzie wynosi zaledwie jeden dzień.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem gotowej spółki wówczas zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy omówią szczegółowo naszą ofertę, a także odpowiedzą na wszelkie pytania.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe