E podpis potwierdzanie tożsamości

Podpisy elektroniczne ułatwiają załatwienie wielu spraw urzędowych i biznesowych zdalnie, na odległość bez konieczności wychodzenia z domu bądź biura.

E-podpis stanowi elektroniczne odzwierciedlenie osobistego podpisu, złożony na dokumentach jest wiążący.

Wyróżniamy 4 etapy procesu związanego z zakupem e-podpisu. Dwa pierwsze z nich to wybór odpowiedniego zestawu wraz z wypełnieniem dokumentów natomiast kolejne stanowi potwierdzenie tożsamości oraz aktywacja certyfikatu.

Najważniejszym elementem jest właśnie e podpis potwierdzanie tożsamości. Nasze biuro oprócz oferty sprzedaży e-podpisów jest też punktem potwierdzenia tożsamości. Potwierdzenia tożsamości możemy dokonać na osobistym spotkaniu lub zdalnie poprzez krótką wideokonferencję. Przed zarówno pierwszą opcją, jak i drugą wcześniej kontaktujemy się z Klientem i przekazujemy informacje co powinien przygotować na takie spotkanie m.in. dowód osobisty.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu i skorzystania z naszej pełnej oferty związanej z zakupem podpisu kwalifikowanego, posiadamy kilka zestawów, które dobierzemy do Państwa potrzeb i preferencji.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe