E-podpis dla przetargów Polskiej Grupy Górniczej

Przetargi są jedną z nierozłącznych części prowadzenia biznesu. Aby usprawnić jednak ten proces przeniesiono go do Internetu. Teraz w e-przetargach można brać udział nie wychodząc z biura czy z domu. Dzięki temu rozwiązaniu ograniczono czas, który był potrzebny na przygotowywanie dokumentów, wyeliminowano wiele błędów, a także zapewniono wygodę.

Dla Polskiej Grupy Górniczej możliwość brania udziału w e-przetargach zapewniono w 2018 roku, tym samym rezygnując z tradycyjnej formy składania ofert. Należy jednak pamiętać, że niezbędny jest kwalifikowany e-podpis dla przetargów Polskiej Grupy Rolniczej. Podpis ten ma dokładnie taką samą wartość prawną, co podpis ręczny. A przy tym jest znacznie bezpieczniejszy i nie ma możliwości podrobienia go. Dodatkowo dzięki zaopatrzeniu się w kwalifikowany podpis elektroniczny możliwe jest ułatwienie codziennego funkcjonowania wielu firm. Pozwala on na podpisywanie umów czy składanie dokumentów z dowolnego miejsca na świecie.

Zapraszamy do kontaktu, oferujemy założenie oraz aktywację kwalifikowanego podpisu elektronicznego szybko i bezproblemowo.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe