Deklaracje podatkowe a koronawirus

Panująca sytuacja w Polsce i na świecie związana z koronawirusem, dla nikogo nie jest łatwa. Ciągle pojawia się mnóstwo pytań, dotyczących terminów zeznań podatkowych, terminów płatności, czy wyglądu pracy na czas zagrożenia epidemiologicznego.

Dla rządzących również jest to nowa sytuacja, z którą walczą i starają się wprowadzać kolejne rozwiązania, które pozwolą przetrwać obywatelom trudny czas.

Z racji na utrudniony kontakt niektórych przedsiębiorców ze swoimi księgowymi, premier zapowiedział przesunięcie terminów zeznań podatkowych.

Deklaracje podatkowe a koronawirus to bardzo aktualna i istotna sprawa, ponieważ przedsiębiorcy i księgowi apelują, że nie są w stanie podołać zadaniu w panujących teraz warunkach.

Najprawdopodobniej terminy zeznań podatkowych i innych płatności zostaną przesunięte, ale nie wiadomo jeszcze dokładnie o ile.

Jeśli Państwa księgowy nie spełnia oczekiwań, nie prowadzi pracy zdalnej, a potrzebują Państwo porady księgowej, to zapraszamy do kontaktu. Na wszystkie pytania chętnie odpowiadamy w formie elektronicznej.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe