Czyste spółki 2019

Samodzielne założenie spółki niestety jest długie i skomplikowane. Procedura rejestracyjna zajmuje średnio kilka tygodni, a w razie wystąpienia jakichkolwiek błędów lub nieprawidłowości może przeciągnąć się nawet do kilku miesięcy. Skutecznym sposobem na pominięcie tych niedogodności jest zakup gotowej spółki, czyli podmiotu gospodarczego, który przeszedł już pełną rejestrację w związku z czym jest przygotowany by niemal natychmiast poprowadzić pod sobą działalność na rynku.

Gotowa spółka posiada numery NIP, KRS i REGON, kapitał zakładowy oraz umowę sporządzoną w formie aktu notarialnego. Ponadto opcjonalnie wyposażona jest także we wpis rejestru płatników podatku VAT.

Czyste spółki 2019 na sprzedaż oferuje nasza firma. Decydując się na zakup naszej jednostki wszelkie obowiązki formalne ograniczają się do podpisania umowy w obecności notariusza. Tym samym jej właścicielami będzie mogli stać się Państwo z zaledwie jedną dobę.

Czyste spółki 2019 oferowane przez nasza firmę to gwarancja bezpiecznego i szybkiego startu. Zapraszamy do kontaktu, podczas którego przedstawimy szczegóły!

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe