• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaZakup spółek dolnośląskie

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to najpopularniejsza forma spółki w Polsce. Ten rodzaj prowadzenia działalności gospodarczej ma wiele zalet m.in. ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania jednostki, prestiż i solidność w oczach innych przedsiębiorców, możliwość zarejestrowania spółki jednoosobowej.

Gotowy podmiot gospodarczy to jednostka, która została już wcześniej zarejestrowana. W ciągu jednego dnia nabywamy ją od firmy zajmującej się sprzedażą, dzięki czemu stajemy się jedynym właścicielem jednostki i możemy nią zarządzać. Oszczędzamy tym nie tylko pieniądze, ale i czas, ponieważ nie musimy samodzielnie udawać się do urzędów i czekać na decyzję. Wszystko załatwią za nas profesjonalni eksperci, którym zlecimy to zadanie. Samodzielna rejestracja może zająć nam kilka tygodni. Decydując się na zakup spółki ograniczasz ten czas do 1-2 dni.

Gotowa spółka dysponuje własnym numerem NIP, REGON. Ma sporządzoną umowę spółki i poprowadzoną pełną księgowość. Może też być zgłoszona do VAT. Każdy z gotowych podmiotów ma opłacony minimalny kapitał zakładowy w wysokości 5 000 złotych, nie posiada zadłużeń i nie zatrudnia pracowników.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł