• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSprzedaż czystej gotowej spółki z o.o.

Nowi przedsiębiorcy planujący rozpoczęcie prowadzenie własnej firmy mają dwie możliwości na jej założenie – zakup gotowej już jednostki lub przeprowadzenie całościowego procesu rejestracyjnego.

Ta pierwsza z opcji jest znacznie częściej wybierana, gdyż pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu, nie wymaga posiadania wiedzy z zakresu procedury założenia spółki oraz uwalnia przedsiębiorcę od wypełniania wielu dokumentów rejestracyjnych.

Całościowa sprzedaż czystej gotowej spółki z o.o. odbywa się w ciągu 1-2 dni tym samym niedługo po zakupie jednostki jej nowy właściciel może zacząć prowadzić własną działalność.

W naszej kancelarii sprzedaż czystej gotowej spółki z o.o. to proces szybki, w którym formalności i zaangażowanie Klientów ograniczyliśmy do minimum. Zachęcamy do skontaktowania się z nami wszystkich tych z Państwa, którzy zastanawiają się nad zakupem spółki z o.o. lub poszukują idealnej dla siebie jednostki. W swojej ofercie posiadamy spółki nowe i czyste, które nigdy nie prowadziły działalności, jak również spółki posiadające kilkumiesięczny lub kilkuletni staż.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00