• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSprzedam gotową spółkę z oo

Rynek podlega ciągłemu rozwojowi, więc wymaga od przyszłych przedsiębiorców coraz większego zaangażowania. Otwieranie nowych firm jest bardzo pracochłonne i wymaga ogromnej ilości czasu, którego w dzisiejszym, zabieganym świecie i tak nie mamy za dużo. Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych już, utworzonych przez nas spółek. Dzięki temu Państwo nie muszą tracić czasu na wszelkie formalności, wystarczy tylko podpisać umowę, a nasi pracownicy wykonają całą resztę.

Sprzedam gotową spółkę z oo z brakiem jakiejkolwiek działalności i czystą historią. Jest to najczęściej wybierany rodzaj firmy ze względu na zalety jakie ze sobą niesie. Dysponuje osobowością prawną, co jest istotne, ze względu na możliwość prowadzenia działalności we własnym imieniu. Kupując spółkę możemy się czuć bezpiecznie ze względu na rozdzielność finansową. Niski kapitał, a także możliwość działalności o dowolnym charakterze to także dodatkowe atuty.

Spółki jakie mamy do dyspozycji są nowe oraz stażowe. Państwo sami mogą zdecydować, co będzie najlepsze, a my zajmiemy się resztą.

Sprzedam gotową spółkę z oo i dopilnuje wszystkich formalności na każdym etapie sprzedaży.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00